Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Locuri subventionate pentru avocatii stagiari la ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Locuri subventionate pentru avocatii stagiari la Conferinta Avocatnet.ro

Avocatnet.ro ofera, petnru avocatii stagiari si nou-intratii in Barourile din tara 10 locuri cu pret subventionat (300 de ron + TVA, spre deosebire de pretul de lista de 575 ron + TVA) la conferinta "Bazele pledoariei eficiente si tehnici de retorica - Construieste o pledoarie care sa convinga".

E important de notat ca la conferinta si-au anuntat participarea Decanul Baroului Bucuresti si o serie de avocati din marile case de avocatura bucurestene. Pentru stagiari, un astfel de eveniment ar putea fi un prilej important de networking profesional.

Pentru cei interesati, se poate completa formularul de mai jos (in care se va scrie calitatea de avocat stagiar / nou admis in Barou):
www.seminariileavocatnet.ro/...
Alin Popescu, administrator