Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REGES
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REGES

Buna ziua
ati incercat astazi sa intrati pe pagina REGES dupa ora 10:00?
de dimineata a functionat si acum nu mai functioneaza
stiti cumva ce s-a intamplat?
Este posibil sa se faca lucrari de mentenanta si din cauza aceasta portalul REGES sa functioneze mai greu.
Buna ziua
multumesc
ati incercat sa va conectati?
ma gandeam sa nu fie o problema doar la mine
Da si functioneaza.
la mine tot nu
va rog imi puteti trimite linkul
Acesta este link-ul
[ link extern ]