Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu medical

Buna ziua! Am avut concediu medical de vineri pana luni. La munca mi s-a spus ca trebuie sa recuperez zilele de sambata si duminica deoarece nu se iau in calcul,asta in conditiile in care am liber in timpul saptamanii. Ce e de facut?
O zi frumoasa!
Am uitat sa specific,de la resurse umane mi s-a spus ca ei au autorizatie de functionare pentru sambata si duminica.