Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Cum putem lua legatura cu fonduri de investitii?
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Cum putem lua legatura cu fonduri de investitii?

Am citit in presa ca exista fonduri de investitii care cumpara in tara noastra diferite bunuri imobiliare(terenuri,ferme etc).Din ce am retinut,si sper ca am retinut bine,ei au filiala aici sau o firma prin care efectueaza aceste achizitii.Cum gasim aceste firme prin care lucreaza ei pentru a le face oferte?
miculjunior, utilizator