Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... As dori sa inaintez o ordonanta presedintiala pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

As dori sa inaintez o ordonanta presedintiala pentru custodia fetitei

Buna ziua as dori sa inaintez o ordonanta presedentiala pt custodia fetitei(7ani)..fiind divortata de 4 ani de tatal si vustodie comuna pana in prezent..as dori sa stiu ce este necesar si cat dureaza aceasta formalitate
Daca tatal are program de legaturi personale nu prea aveti sanse sa va mutate cu fetita in alta tara.
Daca e vorba doar de vacanta, atunci puteti obtine suplinire de acord.