Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Supraveghere angajati
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Supraveghere angajati

Este legal sa fie montate camere de supraveghere intr un centru de recuperare pt sportivi pe holuri unde le este incalcata intimitatea,numai pt a supraveghea angajatii centrului?va multumesc
Vedeti acest articol:
Angajatorii n-au voie sa supravegheze video salariatii in birouri si nici sa-i amprenteze
www.avocatnet.ro/content/art...