avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1531 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Postul de contabil cu codul cor 331302
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Postul de contabil cu codul cor 331302

Buna ziua sunt angajzta la o societate pe pOStul de contzbil cu incadrare in cor 331302 si nu zm doar studii medii... Este ilegal dacz vin cei de la ITM?
Aveti curs de contabilitate ?
Cornel Vasile a scris:

Aveti curs de contabilitate ?


Curs de contabilitzte nu am
Ultima modificare: Marți, 29 August 2017
Monimoni28, utilizator
Rareori ITM controleaza actele de studii.....puteti sa faceti acum un astfel de curs.
Cornel Vasile a scris:

Rareori ITM controleaza actele de studii.....puteti sa faceti acum un astfel de curs.

Si nu ma ajuta cu nimic daca am facultate si in februarie imi dzu licenta?
Ce facultate urmati ?

Alte discuții în legătură

Vechime costelmihai costelmihai Bună ziua. M-am angajat in 2011 la o s.c. pe codul cor 331302, contabil. Aveam la acea data diploma de licenta Facultatea de Economie-Cont. si Inf. De ... (vezi toată discuția)
Incadrarea post cartea de munca/contract individual vs cor sacredfaith666 sacredfaith666 Buna ziua, am si eu o nelamurire: am fost angajat in 2005 la o companie multinationala, in contract avand functia de \"analist servicii client\", fara sa am ... (vezi toată discuția)
Invatamant de scurta durata si invatamant de lunga durata neculai29 neculai29 Buna ziua, As vrea sa stiu care este diferenta intre : Invatamant de scurta durata si invatamant de lunga durata:justcuz:, deoarece am avut probleme la ... (vezi toată discuția)