Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Postul de contabil cu codul cor 331302
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Postul de contabil cu codul cor 331302

Buna ziua sunt angajzta la o societate pe pOStul de contzbil cu incadrare in cor 331302 si nu zm doar studii medii... Este ilegal dacz vin cei de la ITM?
Aveti curs de contabilitate ?
Cornel Vasile a scris:

Aveti curs de contabilitate ?

Curs de contabilitzte nu am
Monimoni28, utilizator
Rareori ITM controleaza actele de studii.....puteti sa faceti acum un astfel de curs.
Cornel Vasile a scris:

Rareori ITM controleaza actele de studii.....puteti sa faceti acum un astfel de curs.

Si nu ma ajuta cu nimic daca am facultate si in februarie imi dzu licenta?
Ce facultate urmati ?