avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 574 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul risc maternal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul risc maternal

La calculul riscului maternal stiu xa se face media ultimelor 6luni impartita la zilele lucratoare din cele6luni.Daca intr una din luni s au lucrat doar 11zile,10 fiind remont(concediu de odihna dat la toata fabrica),la calcul se pun doar cele 11zile lucrate sau si cele de concediu?

Alte discuții în legătură

Calcul indemnizatie concediu risc maternal 2019 Alexandra3286 Alexandra3286 Buna ziua. Va rog sa ma sprijiniti cu un calcul pentru indemnizatia de risc maternal a lunii august 2019 tinand cont de urmatoarele date: - media veniturilor ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu de risc cristina micuta cristina micuta as vrea sa aflu cati bani trebuie sa iau in concediu de risc maternal daca media pe ultimele 6 luni a iesit 1276 brut.Ce impozite imi opreste?Va multumesc. (vezi toată discuția)
Calcul concediu de risc maternal si cm sarcina si leuzie ContSters166483 ContSters166483 Buna ziua, Va rog sa ma ajuta-ti intr-o problema. Am nascut pe data de 14.05.2010.Din data de 01.01.2010 am fost in concediu de risc maternal si in ... (vezi toată discuția)