Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Probleme accesare avocatnet premium
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Probleme accesare avocatnet premium

Bună ziua!
Aș dori să mă abonez și eu la secțiunea premium, pentru a beneficia de alerte legislative din această secțiune, însă când dau click pe secțiunile respective de alerte sau intru pe avocatnet premium, se deschide o pagina goala, și nu se întâmplă nimic... Vă rog să îmi dați o soluție. Folosesc Windows 10 64 și browser-ul Chrome. Mulțumesc!
Sesizati administratorii forumului prin mesageria privata