avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1975 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Calcul indemnizatie de somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Calcul indemnizatie de somaj

Buna ziua,
La calculul indemnizatiei de somaj se iau in considerare numai salariile medii brute realizate in ultimile 12 luni sau se aduna si bonusurile obtinute pe langa salarii?
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Plata concediu prenatal + postnatal Gabriela30032016 Gabriela30032016 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea intrebare...care ar fi remuneratia in perioada concediului prenatal? precizez ca in ultimele 6 luni, o luna ar ... (vezi toată discuția)
Concediu cresterea copilului - calcul indemnizatie ContSters441028 ContSters441028 Buna ziua, am citit toate articolele de pe site si, din pacate, am ramas cu niste nelamuriri. Lucram de 12 ani fara concedii medicale, si eu, si sotul meu. ... (vezi toată discuția)
Pfa venit ocazional si indemnizatie de crestere copil CATRAZ CATRAZ Sunt salariata , si pe langa veniturile din salarii mai obtin si venituri profesionale cu caracter ocazional (PFA consultanta). Intrebare La calculul ... (vezi toată discuția)