Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Plata cas ptr pensionar cu venituri realizate din ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Plata cas ptr pensionar cu venituri realizate din salarii

Trebuie să plătesc cas in cazul in care sunt pensionar dar realizez venituri din salariu pe contract individual de munca cu norma de 4 ore?
Platiti c.a.s. , chiar daca aveti calitatea de pensionar.