Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Master de criminalistică, oportunități de carieră
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Master de criminalistică, oportunități de carieră

Buna ziua! Am absolvit facultatea de drept de la Universitatea Bucuresti si mi-am obtinut diploma de licenta in 2017. Acum m-am inscris la master de criminalistica la Titu Maiorescu.

Intrebarea mea este, ulterior incheierii masterului si obtinerii diplomei, ce ramuri de activitate pot urma? Ce locuri de munca se pot ocupa?

De preferat ar fi fost in domeniul criminalisticii intrucat a fost ceea ce m-a pasionat de-a lungul anilor de studii si a reprezentat si lucrarea mea de licenta, insa in acelasi timp as dori sa aflu toate posibilitatile.

Multumesc!

Admin, administrator