Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Evaluare imobil CEC Bank
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Evaluare imobil CEC Bank

O rugaminte am, daca puteti sa-mi raspundeti.
Este posibil sa primesc de la banca raportul de evaluare al unui imobil pe care doresc sa-l achizitionez prin credit ipotecar, daca nu sunt multumita de rezultatul acestuia?
Aura_Grigore, utilizator