Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatie de constructie bransament gaz
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatie de constructie bransament gaz

Daca am depus la primarie o solicitare de autorizatie de constructie bransament gaz si am fos refuzata pana platesc suma de 470 dolari (taxa contributie racordare gaz).Mentionaz la un comitet de gaz din anul 2010,
Eu m-am adresat primariei pentru eliberare de autorizatie .Daca are dreptul primaria sa nu-mi elibereze autorizatie de constructie?
Ana dorca, utilizator
Ati primit deja un raspuns la aceeasi discutie postata in alta sectiune de forum.
Postati discutii cu acelasi continut numai intr-o singura sectiune de forum pentru a usura munca celor care va raspund.
pe care forum? nu stiu