avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 554 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatie de constructie bransament gaz
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatie de constructie bransament gaz

Daca am depus la primarie o solicitare de autorizatie de constructie bransament gaz si am fos refuzata pana platesc suma de 470 dolari (taxa contributie racordare gaz).Mentionaz la un comitet de gaz din anul 2010,
Eu m-am adresat primariei pentru eliberare de autorizatie .Daca are dreptul primaria sa nu-mi elibereze autorizatie de constructie?
Ultima modificare: Marți, 3 Octombrie 2017
Ana dorca, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:09, 3 Octombrie 2017
Ati primit deja un raspuns la aceeasi discutie postata in alta sectiune de forum.
Postati discutii cu acelasi continut numai intr-o singura sectiune de forum pentru a usura munca celor care va raspund.
pe care forum? nu stiu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatie constructie baransament gaz Ana dorca Ana dorca DACA PRIMARIA POTE SA NU ELBEREZE O AUTORIZATIE CONSTRUCTIE BRANSAMENT GAZ? Motivul \"\" ca cere 470 dolari sa achit la o asociatie de gaz\"\" (vezi toată discuția)
Autorizatii necesare pentru un container fast-food AlxN AlxN Buna ziua, Am un teren pe care doresc sa incep o afacere: o terasa- restaurant, iar \"bucataria\" sa fie amenajata intr-un container tip fast-food. Nu ... (vezi toată discuția)
Racordare gaze aariam_a aariam_a Buna ziua, Am rugamintea sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea problema. Locuiesc la bloc la etajul 2 si vreau sa ma racordez la gaze, teava de gaze ... (vezi toată discuția)