Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Norma intreaga sau pot sa fiu la jumatate de norma
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Norma intreaga sau pot sa fiu la jumatate de norma

Buna seara as avea o nelamurire sunt angajata intr_un lant de magazine pe functia de casier cu 6 ore pe zi si 2 zile libere la saptamana ,,,as dor sa stiu daca ma incadrez la norma intreaga sau pot sa fiu la jumatate de norma ,,
george-neagu, moderator