avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1763 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Norma intreaga sau pot sa fiu la jumatate de norma
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Norma intreaga sau pot sa fiu la jumatate de norma

Buna seara as avea o nelamurire sunt angajata intr_un lant de magazine pe functia de casier cu 6 ore pe zi si 2 zile libere la saptamana ,,,as dor sa stiu daca ma incadrez la norma intreaga sau pot sa fiu la jumatate de norma ,,
Ultima modificare: Vineri, 20 Octombrie 2017
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Durata muncii Dorina87 Dorina87 Buna seara! Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea problema: un magazin nou infiintat vrea sa angajeze in ture dupa cum urmeaza: schimbul I de la ora 8.00-14.00 ... (vezi toată discuția)
Timp legal liber intre ture de lucru/zi -norma intreaga plus jumate norma. euangy euangy Buna ziua, sunt asistenta medicala si as dori sa stiu, care este perioada de timp liber legal care trebuie pastrat intre turele de servici,situatie in ... (vezi toată discuția)
Contract de munca cu timp partial Florentina0304 Florentina0304 buna, am o nelamurire cu privire la contractele de munca: sunt amgajata cu norma intreaga de 8ore/zi la o firma si as mai vrea sa ma angajez si intr-un alt ... (vezi toată discuția)