Forum Discuţii juridice Executare silită examen executor judecatoresc stagiar
Discuție deschisă în Executare silită

examen executor judecatoresc stagiar

Imi poate da cineva catava informatii in legatura cu examenul pentru executori judecatoresti stagiari, altele decat cele prevazute in lg. 188/2000 si regulamentul de punere in aplicare...
nu credem ca au mai aparut alte reglementari noi...
Dacă te-ar putea ajuta iti indic următorul site [ link extern ] .
Cunoaste cineva subiectele date la examenele din ani anteriori? Sau alte informatii pe aceasta tema. Multumesc
In ce luna se organizeaza de regula examenul de admitere in profesia de executor judecatoresc stagiar ?Ma refer la persoanele fara vechime in vreo profesie juridica .
Nu exista o data fixa, aceasta se hotaraste in fiecare an, fiind din timp comunicata catre Camerele Executorilor Judecatoresti din tara. Nu cunosc din pacate subiectele examenelor. Oricum , toate datele si eventuale examene programate se gasesc pe site-ul Uniunii Nationale a Executorilor Judecatoresti (UNEJ)