Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CAEN fresh-uri de fructe
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CAEN fresh-uri de fructe

Buna ziua.Este posibil ca o societate care are codul CAEN 4711 sa adauge un alt cod CAEN la obiectul de activitate, in speta 1032, pentru a fabrica si vinde fresh-uri de fructe?Daca da, cum ar trebui sa procedez pentru a face acest lucru si ce altceva ar fi necesar pentru a fi in regula cu actele si normele in vigoare?
andreeagp1, utilizator