Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Solicitare informaţie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Solicitare informaţie

Asociaţia de proprietari avea obligaţia de a reţine şi vira contribuţia de sănătate pentru o persoană respectiv administrator care a realizat venituri din activităţi desfăşurate în baza unei convenţi civile încheiat conform Codului civil în anul 2012
Avea.