Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Corectie sau modificare in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Corectie sau modificare in Revisal

Un contract de munca a fost inregistrat in Revisal cu functia si salariul brut gresit. Pe 6 noiembrie am facut modificarea fara transmitere la ITM. In ce forma legala trebuie sa actionez? Salariatul este cel care a sesizat greseala.
aallyah9, utilizator