Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA 2018
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA 2018

Am un PFA, sunt pensionar si realizez venituri lunare mai mici decat salariul minim de 1900. De la 1 ianuarie 2018 ce taxe voi plati?
JancsiB, utilizator