Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Internship
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Internship

Stima,
Recent am un masterand care dorește sa urmeze un program de internship neplătit in firma noastră. E prima data când ma confrunt cu așa ceva și nu știu care sunt pașii de urmat, ce trebuie făcut pentru ca activitatea lui sa fie in legalitate.
Ma poate sfătui cineva?
vedeti acest articol
www.avocatnet.ro/articol_457...