Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Diurna PFA fara salariati-actiune castigata in instanta
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Diurna PFA fara salariati-actiune castigata in instanta

Incerc sa gasesc un avocat care sa fi castigat o cauza impotriva unei decizii ANAF privind deductibilitatea diurnei la un PFA fara salariati.
Conform parerii multor consultanti fiscali aceasta problema este tratata abuziv de catre ANAF. Cu toate acestea, se pare ca sunt multe cauze pierdute in instanta. Totusi, am aflat ca ar fi si unele castigate. Am nevoie de un avocat priceput in aceasta speta.
Buna seara,
Si eu ma confrunt cu o problema similara.
Am pierdut un proces, dar urmeaza recursul.
Orice informatie (sau ajutor) pe aceasta tema este binevenita.
Multumesc anticipat!

P.S. Dia_8, ai inaintat actiunea? Daca da, imi poti spune te rog cum decurg ostilitatile?
Buna ziua,

Va pot ajuta eu, am mai avut cauze pe acesta tema.
Buna ziua,

Va pot ajuta eu, am mai avut cauze pe acesta tema.
va rog sa ma contactati pe email: misto2@yahoo.com
multumesc