avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 849 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Comdamnare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Comdamnare

Dar daca ma duc la probatiune si dau o declaratie ca vreau sa plec in strainatate, imi da aprobare.
Cel mai recent răspuns: , 18:17, 23 Noiembrie 2017
Aveti stabilita de instanta ca obligatie sa nu parasiti teritoriul Romaniei?
Ultima modificare: Joi, 23 Noiembrie 2017
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Da am stabilita de instanta sa nu parasesc teritoriul romaniei dar aia de 6 luni cu suspendare imi expira pe 24 noiembrie anul acesta, si mai ramane decat aia de 60 de zile in folosul comunitatii si aia de 2 ani de supraveghere.
Ultima modificare: Joi, 23 Noiembrie 2017
,
~ Conținut șters la cerere ~
Dar daca ma duc la probatiune si dau o declaratie ca vreau sa plec in strainatate.
~ Conținut șters la cerere ~

Alte discuții în legătură

Caz penal. ce riscă inculpatul care nu s-a prezentat de trei ori în instanță pentru că nu are bani pentru asistență juridică? Giulya13 Giulya13 Fratele meu are un proces caz penal si nu sa prezentat de 3 ori pentru ca nu are avocat nu poate plati avocat azi are proces iar si nu se poate prezenta. Se ... (vezi toată discuția)
Se poate plati cumva, condamnarea la zile in folosul comunitatii? Nikymary Nikymary Ce pot intelege din hotararea aceata:05.02.2019 Ora estimata: 09:00 Complet: 2-P Tip solutie: Condamnare fără acord de recunoaştere Solutia pe scurt: In ... (vezi toată discuția)
Buna seara tuturor as vrea sa știu de la dvs pot sa părăsesc țara va mulțumesc frumos Adrian cubanezu Adrian cubanezu Măsuri educative În baza art.386 Cpp admite cererea Reprezentantului Parchetului de schimbare a încadrării juridice a faptei inculpatului FILIP ANDREI ... (vezi toată discuția)