Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Comdamnare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Comdamnare

Dar daca ma duc la probatiune si dau o declaratie ca vreau sa plec in strainatate, imi da aprobare.
Aveti stabilita de instanta ca obligatie sa nu parasiti teritoriul Romaniei?
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Da am stabilita de instanta sa nu parasesc teritoriul romaniei dar aia de 6 luni cu suspendare imi expira pe 24 noiembrie anul acesta, si mai ramane decat aia de 60 de zile in folosul comunitatii si aia de 2 ani de supraveghere.
,
~ Conținut șters la cerere ~
Dar daca ma duc la probatiune si dau o declaratie ca vreau sa plec in strainatate.
~ Conținut șters la cerere ~