Forum Discuţii juridice Executare silită delegatie
Discuție deschisă în Executare silită

delegatie

Poate cineva sa-mi dea un model de delegaţie specială pentru ridicarea titlului executoriu.
Va multumesc
Iata un model:

SC _________________SRL
J___________, CUI __________
Sediu social___________
Nr.__________din______________2009

IMPUTERNICIRE

SC _______________ S.R.L cu sediul in Bucuresti, Str. ______nr.______, bl. ____, sc. _, et. _, ap. __, sector 3, inmatriculata la Oficiul Registrul Comertului sub nr.J______, CUI:______, imputernicim prin prezenta pe dl./d-na ________ -______________, posesorul CI seria __ nr. __________, sa reprezinte societatea mai sus mentionata la Tribunalul Bucuresti-Sectia a VI-a Comerciala referitor dosar ____________ pentru ridicarea Sentintei comerciale nr.________/_________, investita cu titlu executoriu.

SC _______________ SRL
Administrator,

Multumesc multa, dar nu intelegeam ce este asa speciala acesta delegatie.
Pai trebuie sa faci precizarea ca este pentru ridicarea titlului executoriu
Bafta!