avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1937 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... activare roaming
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

activare roaming

Am fost plecata in Isdraiel si nu am cerut activare roaming cu toate acestea copiim-au sunat si mi-a venit o factura imensa .Ce pot sa fac?

Alte discuții în legătură

Vodafone detalii neclare a serviciilor de roaming culeaalex culeaalex Buna ziua, Am un abonament Vodafone care include multe beneficii si am activat o optiune de Roaming pe Zi cat timp am fost plecat in Budapesta. Dupa ... (vezi toată discuția)
Modificare contract telefonie mobila fara stirea mea - ce pot sa fac? popescu adelina popescu adelina am un abonament la orange de 7 ani in vara am fost plecata in grecia, mi-am activat romming-ul la plecare, dar nu si optiuni. Surpriza a fost la intoarcere ... (vezi toată discuția)
Am și eu o întrebare, am avut un contract la telekom de foarte ... Dorinel Ionut Dorinel Ionut Am și eu o întrebare, am avut un contract la Telekom de foarte mulți ani și am fost mulțumit de serviciile lor. Problema a apărut în ultimii 2 ani. Am ... (vezi toată discuția)