avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cererea prelungirerea termenul pentru depunere punctul ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cererea prelungirerea termenul pentru depunere punctul de vedere (art.130 cod fiscal)

Care sunt motivele justificate, la un mare contribuabil, pentru a obtine acordul conducătorului organului de inspec?ie fiscală de prelungirea termenul de depunere punctul de vedere cu privire la constatările organului de inspec?ie fiscală conform art.130 alin.5? Cateva exemple de motivele care pot sa fie acceptate de organul fiscal?

Alte discuții în legătură

Declaratia de venituri si patrimoniu!!!! mikaelllap mikaelllap care este numarul acestei declaratii? ce contine? pana cand trebuie depusa? (vezi toată discuția)
Contribuabil inactiv vedea vedea Buna ziua ! Va rog sa-mi spuneti daca in conformitate cu ordinul ANAF 819/2008 , privind declararea contribuabililor inactivi , daca nu depun la doua termene ... (vezi toată discuția)
Contabilitate firma suspendata DavidOctavian DavidOctavian Buna ziua.Am si eu o intrebare.O firma suspendata mai are nevoie sa depuna bilanturi? Contabilul firmei ar trebui sa stie asta? (vezi toată discuția)