Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Acces la Bursa de servicii
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Acces la Bursa de servicii

Buna ziua,
as dori sa accesez Bursa de servicii, dar imi este imposibil sa gasesc un Link care functioneaza.
Multumesc anticipat pentru un raspuns.
Adrian
Bună ziua,

Serviciul a fost dezactivat. Aveți posibilitatea să vă alegeți un consultant sau să cereți oferte de la mai mulți consultanți urmând câțiva pași simpli, descriși aici:
www.avocatnet.ro/Despre-cons...

Mulțumim pentru interes, o zi frumoasă!
Manuela