avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1002 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Acces la Bursa de servicii
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Acces la Bursa de servicii

Buna ziua,
as dori sa accesez Bursa de servicii, dar imi este imposibil sa gasesc un Link care functioneaza.
Multumesc anticipat pentru un raspuns.
Adrian
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 16:11, 28 Decembrie 2017
Bună ziua,

Serviciul a fost dezactivat. Aveți posibilitatea să vă alegeți un consultant sau să cereți oferte de la mai mulți consultanți urmând câțiva pași simpli, descriși aici:
www.avocatnet.ro/Despre-cons...

Mulțumim pentru interes, o zi frumoasă!
Manuela

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut avocat bacau DanielScorus DanielScorus Buna ziua. Nu stiu daca am posta unde trebuie, dar as avea nevoie de ajutorul unui avocat specializat pe retrocedari de padure, pentru a ma reprezenta in ... (vezi toată discuția)
Avocat divort cluj geyercj geyercj Buna ziua! Caut un avocat foarte bun pe divort, din Cluj-Napoca. Va rog sa ma contactati aici in prima instanta. Va multumesc! (vezi toată discuția)
Avocat specializat in contracte comodat, contracte de inchiriere ContSters341687 ContSters341687 Buna ziua, am nevoie de o persoana care cunoaste legislatia in domeniul comercial ptr redactare contracte de comodat, inchiriere ...etc...multumesc (vezi toată discuția)