Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contributii de plata in Romania,angajat in Italia
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contributii de plata in Romania,angajat in Italia

Buna ziua,exista vreo taxa sau impozit pe care un angajat in Italia(este angajat intern,la o familie,ingrijitoare varstnici)trebuie sa o plateasca in Romania,avand in vedere ca lucreaza cu forme legale in Italia(contract de munca si CI italian),de 12 ani?
george-neagu, moderator