Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene nerambursabile

Buna ziua!! as dori sa stiu daca pe 2018 se pot obtine fonduri europene nerambursabile pentru un magazin alimentar universal cu preturi de angro si program non stop in zona rurala?
Detin proprietate in jud Dambovita
Vreo persoana sau firma de contact care ma poate ajuta pentru a putea obtine fonduri???
mihaivoicu26, utilizator
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.