avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1090 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene nerambursabile

Buna ziua!! as dori sa stiu daca pe 2018 se pot obtine fonduri europene nerambursabile pentru un magazin alimentar universal cu preturi de angro si program non stop in zona rurala?
Detin proprietate in jud Dambovita
Vreo persoana sau firma de contact care ma poate ajuta pentru a putea obtine fonduri???
Ultima modificare: Marți, 2 Ianuarie 2018
mihaivoicu26, utilizator
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 16:05, 7 Februarie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene claudiagciobanu claudiagciobanu Buna seara!As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru deschiderea unei crese particulare.De asemenea si sugestii cu privire la ... (vezi toată discuția)
Fabrica de bors Sorin Ioan Sorin Ioan As putea accesa fonduri europene nerambursabile pentru o fabrica de borș ? (vezi toată discuția)
Studio audio-foto-video Maxim1 Maxim1 Buna ziua! as dori si eu sa stiu daca as putea realiza un studio audi-foto-video cu fonduri europene nerambursabile! si daca da ce pasi trebuie sa urmez? ... (vezi toată discuția)