Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Marire impozite ilegala
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Marire impozite ilegala

Conform art 465 alin 7 impozit teren arabil extravilan: 42-50 lei, pasune 20-28 lei, padure 8-16 lei.
Conform art 489 alin 2 primaria poate mari pragul maxim cu 50 % , astfel teren arabil 75 lei, pasune 42 lei, padure 24 lei.

DACA PRIMARIA SISESTI A DEPASIT ACESTE SUME, POT ATACA HOTARAREA PRIMARIEI?
george-neagu, moderator
CINE a facut referire la activitatea de pictor a Fredei Trybalski va rog sa ma contacteze la adresa trfilip@yahoo.com pentru discutii mai pe larg
Bunicul meu a cunoscut-o pe dna Freda Trybalski, dar eu nu am facut referire la activitatea de pictor a dnei Freda Tribalsky.