Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor social pentru mama singura
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor social pentru mama singura

Numele meu este Manea Mariana , am si eu o intrebare , pot beneficia de ajutor social , sunt o mamica divortata cu 2 copii( gemenii) in varsta de 3 ani si 8 luni nu am venit decat pensia alimentara de 700 de Ron plus alocatia de 160 lei . Nu am nimic pe numele meu ! Va multumesc!
Mariana Manea30, utilizator