Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... accident rutier
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

accident rutier

De la producerea unui accident rutier soldat cu vatamari corporale care au solicitat 5 zile de spitalizare si recuperare la domiciliu la cat timp dupa accident victima poate avea pretentii.prin vatamari corporale intelegandu-se 3 coaste fisurate.Si la cate zile dela producerea accidentului politia prezinta dosarul instantei de judecata.Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~