avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 923 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Datorii la fisc
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Datorii la fisc

Va rog as dori sa stiu ce Datorii am la Fisc si ce formulare trebuie sa completez in vederea achitarii acestora. Mentionez ca am rezidenza fiscala in afara tarii din anul 2005 si pana in prezent.
In asteptarea raspunsului dvs. va multumesc anticipat.
Ultima modificare: Miercuri, 24 Ianuarie 2018
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Va multumesc mult pentru informatiile furnite, mi.ati fost de mare ajutor.
Va multumesc anticipat pentru serviciul volutar pe care il depune.ti in sprijinul persoane lor fizice.
Toate cele bune.
Va multumesc! Grazie!
Numai bine va doresc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxe pentru romanii din italia Cristina L Cristina L Buna ziua.Eu si sotul meu locuim si muncim in Italia.Aud vorbindu-se tot mai des ca se vor pune taxe per veniturile castigate in Italia,dar nu am inteles prea ... (vezi toată discuția)
Cetatenia italiana---avantaje-dezavantaje!!!! marius873 marius873 [b]Buna seara! Sunt in Italia de 9 ani , si ma cam bate gandul de a cere cetatenia italiana, dar as avea niste intrebari: de ex. care sunt avantajele ... (vezi toată discuția)
Angajata in italia, platesc impozite in romania? Roxana Popa Roxana Popa Buna ziua,exista vreo taxa sau impozit pe care un angajat in Italia(este angajat intern,la o familie,ingrijitoare varstnici)trebuie sa o plateasca in ... (vezi toată discuția)