Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Datorii la fisc
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Datorii la fisc

Va rog as dori sa stiu ce Datorii am la Fisc si ce formulare trebuie sa completez in vederea achitarii acestora. Mentionez ca am rezidenza fiscala in afara tarii din anul 2005 si pana in prezent.
In asteptarea raspunsului dvs. va multumesc anticipat.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Va multumesc mult pentru informatiile furnite, mi.ati fost de mare ajutor.
Va multumesc anticipat pentru serviciul volutar pe care il depune.ti in sprijinul persoane lor fizice.
Toate cele bune.
Va multumesc! Grazie!
Numai bine va doresc!