Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proiect de finantare
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proiect de finantare

Cui trebuie sa ma adresez pt sprijin in vederea obtineri finantari in vederea infiintarii unei linii de fabricat brichete si peleti din resturi vegetale in zonă rurala.Multumesc si o zi buna.
Buna Ziua.
Orice consultant care are ca si domeniu de activitate accesarea de fonduri europene poate sa va ajute in vederea finantarii acestei afaceri.
Va rog sa ne transmiteti mai multe detalii pentru a va putea ajuta.
O zi buna.