Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procedura intabulare teren agricol
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procedura intabulare teren agricol

Buna! Ma poate ajuta cineva cu lista de documente ce trebuiesc pentru intabularea unui teren agricol unde trebuie depuse acestea si ce taxe/servicii se percep pentru acestea?Va multumesc
La Biroul de cadastru și publicitate imobiliară a localității unde se află imobilul. Va trebuie actul de proprietate și documentația cadastrala. Tariful este 60 lei/numar cadastral.