Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... As dori o informatie - interdicție primărie montare ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

As dori o informatie - interdicție primărie montare panouri de plastic

Vreau sami aplic pe gardul meu care are 170 panou de plastic prin care nu se vede iar de la primarie numi da voie ca zice ca nu vede vecinu in curte la mine
Cum este posibil ? Este o gluma ?
Si eu am zis gardul meu are 170 si pana la urma miam pus o plasa neagra dar frumoasa ce nu se vede deloc prin ea iar de la primarie ma pus sa mio iau jos ca legea numi permite ce ma sfatuiti ce sa fac