Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical de maternitate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical de maternitate

Buna! Va rog sa ma indrumati, angajata mea a intrat incepand cu 1 in perioada prenatala, mi-a adus concediu medical de maternitate, eu il operez in saga, dar acest concediu trebuie sa il duc la casa de asigurari, pentru a primi bani? Sau ce trebuie sa fac cu el? Va multumesc!
Uitati un alt calculator
[ link extern ]