Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbrul de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbrul de mediu

Salut am și eu o întrebare am dat în judecata ptr timbrul de mediu și am câștigat dar anafura a făcut recurs , inrebarea este mai plătesc ceva la avocat ptr a baga dosarul din nou la tribunal ptr finalizare ?
In principiu, contractul de asistenta/reprezentare juridica se incheie separat pentru fiecare stadiu procesual-fond, apel,recurs,etc
Pe cale de consecinta daca doriti asistarea /reprezentarea de catre avocat pentru stadiul procesual recurs, va trebui sa incheiati un alt contract de asitare/reprezentare juridica.