Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Folosirea buletinului datelor personale pentru a ma ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Folosirea buletinului datelor personale pentru a ma denigra in mediul online

Buna seara!
Am o problema referitoare la o persoana din Mares Britanie care foloseste buletinul meu cu toate datele, + adresa mea+ facebooku-ul etc... Toate acestea pentru a ma prezenta mai ceva ca pe un infractor in mediul online.cum s-a ajuns la asta??

Raspuns: el este din marea britanie sponsor pentru poker online EU jucator la nivel European...... Colaborez de ani cu el. ..el mai face si bani negrii din transferuri online ai banilor din poker..........EU fac bani pt el si el imi da procent.. In urma unor neintelegeri si din dorinta lui de a face bani mai multi ne-am certat..... El ACU mi.a promis ca ma face de rusine pt ca EU sa nu imi mai gasesc alti asociati/sponsori...

El ma trateaza ca si. Cum EU l-am lasat balta si am plecat cu bani etc.... Dar el are access la baniii din conturi etc.... Adica e exclusa chestia asta avand in vedere sumele CE I le-am rulat...

Intrebarea?? Se poate sa Il dau in Judecata?? Etc?? Daca tot e nesimtit sa o duc la alt nivel....
STURZU, utilizator