Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobandirea permisului auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobandirea permisului auto

Buna ziua, va scriu in legatura cu cazul in urma cu 5 ani am condus masina unui prieten si sa rezultat cu accident din care el a avut nevoie de 49 de zile de ingrijiri medicale, si nu am reusit sa o dam la pace si suntem in instanta dar nu am primit nici un ordin acasa de prezentare la proces. Cu imi pot recuprea permisul?
. ( precizez
ca nu eram in influența alcoolului am facut si analize la spital in schimb el era)
DanylePetru, utilizator