avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 960 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Ce as putea sa fac dacă invatatoarea nu poate ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Ce as putea sa fac dacă invatatoarea nu poate stăpâni clasa I

Unde as putea sa fac o sesizare invatatoareI care nu poate crea un mediu propice sistemului de învățământ la clasa I? Menționez ca am discutat și cu invatatoarea și cu directorii scolii.
Cel mai recent răspuns: poliacov , utilizator 20:59, 19 Februarie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Ce inseamna mediu propice?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Copil orfan marginalizat la scoala de catre invatatoare Lacd Lacd Buna ziua! Am nevoie de parerea Dvs. intr-o problema mai delicata, acesta este si motivul ptr care m-am hotarat sa va scriu. De 6 ani, eu impreuna cu familia ... (vezi toată discuția)
Pauzele dintre orele de clasa a elevilor mihaialbert mihaialbert Buna ziua, Am un copil in clasa I. Petrece 4 ore de cursuri zilnic de luni pana joi la scoala, iar vinerea are 5 ore. Nemultumirea mea este ca in pauze toti ... (vezi toată discuția)
Absenta nemotivata la scoala BobiX BobiX buna ziua, sunt parintele unui elev in clasa I. la sfarsitul lui decembrie am fost rugat de dna invatatoare sa aduc motivare pt absenta copilului de la ora ... (vezi toată discuția)