Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Ce as putea sa fac dacă invatatoarea nu poate ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Ce as putea sa fac dacă invatatoarea nu poate stăpâni clasa I

Unde as putea sa fac o sesizare invatatoareI care nu poate crea un mediu propice sistemului de învățământ la clasa I? Menționez ca am discutat și cu invatatoarea și cu directorii scolii.
Ce inseamna mediu propice?