Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație creștere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație creștere copil

Bună ziua! As dori sa știu dacă se poate sista indemnizația de creștere copil în condițiile în care obțin venituri din închirierea unui apartament. Asta în condițiile noilor modificări la codul fiscal. Mulțumesc.
Intrebati la AJPIS .