Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Control la bar făcut de șeful poliției municipale
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Control la bar făcut de șeful poliției municipale

Are voie șeful poliției municipale sa vina in control în bar? sa iti verifice casa de marcat si marfa?in conditiile in care nu a avut vrun mandat, pur si simplu a intrat in bar si a spus ca vrea sa discute cu patronu si s-a apucat de controlat casa si marfa si alte încăperi ale localului de parca piteam infractori.
pantaia_viorel, utilizator