Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Chirias disparut.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Chirias disparut.

Am urmatoarea problema. Chiriasul meu a disparut de la casa inchiriata si care este prprietatea mea. Care este calea legala prin care eu sa intru in casa astfel ca sa nu vina dupa un timp chiriasul si sa ma acuze ca i-am luat ceva din casa?
Sa obtineti o hotarare judecatoreasca.