Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... Informare
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

Informare

Buna ziua am trimis un colet in anglia la un cetatean si nu am mai primit bani dupa acea
primesc un mesaj ca nu sa putut trasfera suma de 345 euro din cauza ca contu are limita de transfer 500 de euro si ca daca sunt de acord sai rambursez 150 euro o sami trimita 500 euro zis si facut iam trimis 150 euro si am asteptat sami puna bani in cont seara pe la 9 si ceva primesc un mesaj ca sa produs o eroare la banca si ca trebuie sai mai trimit inca 200 euro finca a fost trimis 700 euro in loc de 500 a doua zi am fost la banca sa opresc transferu surpriza bani au fost loati si am in momentu de fata o paguba de 527 euro cum Ii pot recupera sau ce pot face
Sorin 94, utilizator