avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 877 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Persoana cu handicap accentuat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Persoana cu handicap accentuat

Pot beneficia de gratuitate la serviciile stomatologice?Mentionez ca locuiesc in orasul Slobozia,jud.Ialomita,deci as vrea sa stiu care sant medicii care au contract cu casa de asigurari de sanatate.

Alte discuții în legătură

persoana cu handicap accentuat paulabejan1958@yahoo.com paulabejan1958@yahoo.com BENEFICIEZ DE GRATUITATE LA SERVICIILE STOMATOLOGICE?DACA DA,LA CE CABINETE MA POT ADRESA?MENTIONEZ CA LOCUIESC IN ORASUL SLOBOZIA-IALOMITA. (vezi toată discuția)
Drepturi persoana cu handicap Klementina Rus Klementina Rus Buna ziua. As avea si eu mai multe intrebari: tatal meu este pensionat de boala si are gradul doi de handicap.Puteti sa-mi spuneti si mie de ce drepturi ... (vezi toată discuția)
Schimbare medic de familie in alt oras decat cel de domiciliu viorel1179 viorel1179 Buna, am o nelamurire. De aproximativ 2 ani m-am mutat in alt oras si as vrea sa ma inscriu aici la un medic de familie. Ideea este ca eu stau cu chirie aici ... (vezi toată discuția)