Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Extindere retea de gaze naturale combustibile
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Extindere retea de gaze naturale combustibile

Daca poate sa ma ajute cineva....am un proiect de facut despre extindere de gaze naturale combustibile... extindere stradala doar..
george-neagu, moderator
Puteti intocmi un astfel de proiect doar daca sunteti autorizat de catre ANRE ca proiectant de gaze/ verificator de proiecte de gaze.
Gasiti aici date despre continutul documentatie de proiectare gaze: www.avocatnet.ro/UserFiles/a...