avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 845 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod CAEN_prestari servicii instalare si mentenanta ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod CAEN_prestari servicii instalare si mentenanta automat de cafea

Ce cod CAEN trebuie inregistrat la ONRC pentru a putea un SRL sa presteze servicii pentru alt SRL in ceea ce priveste instalarea si mentenanta automatlor de cafea?
Gasesc pe tehnic si mentenanta pt masini industriale, autovehicule, dar pt asa ceva nu.
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Caen pentru intretinere si reparatii auto, piese, utilaje ??? ella.goran ella.goran buna ziua , daca am SRL cu activitate de productie si comert produse alimentare , iar in patrimoniul societatii am achizitionat masini, unelte, utilaje , ... (vezi toată discuția)
Infiintare microintreprindere emanuel pop emanuel pop Buna ziua! Sunt inginer CCIA (Constructii Civile Industriale si Agricole) si doresc sa imi deschid un SRL in care sa pot presta urmatoarele servicii: 1. ... (vezi toată discuția)
Societate comerciala - cod caen 1083 MIHAELA 1968 MIHAELA 1968 Mic magazin alimentar (de cartier 16mp) exista codurile caen 5211; 5248 . Cu activitate din 2005. Problema este : in magazin exista un automat de cafea cu ... (vezi toată discuția)