Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! - proiectul Indemnizația pentru mame
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! - proiectul Indemnizația pentru mame

S-a aprobat proiectul priviind Indemnizatia pentru mame? Se pot depune cererile? Multumesc
Manuela Rășină, administrator
Un proiect de lege trebuie mai intai aprobat de parlament, legea promulgata de presedinte si devine aplicabila numai dupa publicarea in MO.
In prezent proiectul a trecut de Senat prin aprobare tacita.
Gasiti mai multe informatii aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...