avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1054 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... O hotărâre civila aceiași și la recurs devine ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

O hotărâre civila aceiași și la recurs devine aplicabila cu data de la prima instanță sau cu data de la recurs ?

DGASPC sec 3 emite un nou Certificat de handicap conform
SP.din 05.02.2018cu drept de recurs.
.

Alte discuții în legătură

Pensionare persoane handicap AANNTTOO AANNTTOO Buna ziua. Sunt nascuta in 1968 cu un diagnostic congenital pe baza caruia am fost incadrata in grad accentuat - nerevizuibil in 2002 ( in copilarie nu existau ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie sau grad de handicap ? mistersan20 mistersan20 SALUTARE , diagnositcat cu cataracta inca de la nastere, am fost operat de 3 ori la 11 luni 4 ani si 5 ani.... Acum am 20 ani, cu un ochi nu vad deloc iar ... (vezi toată discuția)
Citatie in dosar -refuz acordare drepturi protecție socială (persoane cu handicap) Diana Anaid Diana Anaid Bună ziua, Va rog sa ma ajutati cu interpretarea unei citatii pe care tatăl meu a primit-o în urma depunerii contestației pentru schimbarea gradului de ... (vezi toată discuția)